Ücretsiz Blogger Temaları Önerileri

ÜCRETSİZ BLOGGER TEMALARI

Sitenizin SEO uyumlu bir şekilde yayınlanabilmesi için öncelikle temanız ve kullandığınız eklentilerin uyumlu ve gereklilikleri önemlidir. Siteniz için tercih ettiğiniz temanın mobil uyumlu bir tasarıma sahip olması, slayt ve manşet gibi özelliklerinin yer alıyor olması oldukça önemlidir. Yazılarınız görüntülenirken kullanılan font (yazı tipi) tercihi dahi oldukça önemli ve rahatlıkla okunabilecek, anlaşılabilecek bir seçim olmalıdır. Yazı boyutu konusunda doğru oranları kullanarak, gözü yormadan okunabilir bir seçim yapılmalıdır.

Yazılarınızı ziyaretçilerinizin, okurlarınızın sosyal medya hesaplarında paylaşabilecekleri bağlantıların yer verilmesi önemlidir. Yazınızda yer alan etiketlerin gösterilmesi, benzer yazıların listelenmesi gibi özellikler oldukça etkilidir. Bu özellikler sitenizde ziyaretçinizin geçireceği süreyi etkileyen en önemli etkenlerdir. Bunlar haricinde sitenize ekleyeceğiniz kodların, reklamların eklenebileceği alanların yer alması da sonrasında sorun yaşamak adına önemlidir.

Bu yazımızda sizlerle belirttiğimiz kriterlerin çoğuna uyan, kaliteli ve kullanmanızı tavsiye ettiğimiz temalara yer vereceğiz. Bu temaların hiçbirisi tarafımızca hazırlanmış değildir. Yalnızca beğendiğimiz ve incelemelerimiz dahilinde başarılı, kaliteli olduklarını düşündüğümüz için sizlere öneri amacıyla paylaşılmıştır. Blogger alt yapısında yer alan bir temayı kurmak ve Türkçeleştirmek oldukça basit işlemler olduğu için sorun yaşayacağınız düşünmüyorum. Burada önemli olan nokta ise, tercih edeceğiniz temayı doğru seçmek ve sitenizin içeriğini en doğru yansıtacak şekilde değerlendirmeyi bilmek.

Beğeni kriterlerimizi geçen temaları bu sayfaya ekleyerek, sizlere ücretsiz bir şekilde listeleyeceğiz. Umarız sizlerde beğenir ve projelerinizde kullanırsınız. Yorumlarınızı esirgemez ve görüşlerinizi bizlerle paylaşırsanız çok seviniriz.
Temaların Ortak Özellikleri

1- Bayna Responsive Blog Teması

Bayna Responsive Blog Teması, sizlere kusursuz bir blog teması şablonu sunuyor. Sizler için ücretsiz olarak sunulmuş olan bu tasarım, yüksek kalitede bir site oluşturmanıza yardımcı oluyor. Profesyonel bir şekilde kodlanarak hazırlanmış olan bu tasarım, Blog sitesi kurmak isteyenler için harika bir tercih. Arama Motoru Optimizasyonu namıdiğer SEO konusunda %100 değer alan, kusursuz bir çalışmaya sahip.
Bayna Ana SayfaBayna İçerik Sayfası

2- Smooth Grid Profesyonel Blogger Teması

Smooth Grid teması bambaşka bir Grid tarzında tema deneyimi sunuyor. Bu tema teknoloji bloğu olanlar, telefon incelemeleri siteleri, kişisel blog sayfaları, fotoğrafçılık ile uğraşanlar ve profesyonel bir internet sitesine sahip olmak isteyen herkes için uygun. Blogspot alt yapısıyla, kusursuza yakın bir bloğa sahip olmak için ideal bir tasarım. Oldukça hızlı ve arama motorlarıyla tam uyumlu bir kodlama. Grid (Izgara) stil bir blog sayfasına sahip olmak isteyen herkes, tüm projelerinde özgürce kullanabilir.
Smooth Grid Ana SayfaSmooth Grid İçerik Sayfası

3- Fresh View Responsive Blogger Teması

Fresh View, bir diğer harika tasarımlar birisi. Tamamen Responsive olarak hazırlanmış bu tema sizlere kusursuz bir SEO deneyimi vaat ediyor. Gerekli tüm optimizasyonları yapılmış olan tasarım, hız konusunda sizleri yarı yolda bırakmayacak. Kişisel blog sitesi olanlar için vazgeçilmez bir tasarımla gelen, tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir tema. Sosyal medya hesaplarınıza yönlendirme yapabileceğiniz ikonların yanı sıra, tüm paylaşım ikonları da tema içerisinde entegre olarak geliyor. En iyi minimalist tasarıma sahip tema diyebiliriz. Basit bir kişisel blog sahibi olmak isteyen herkes için ideal tercih.
Fresh View Ana SayfaFresh View İçerik Sayfası

4- Sure Mag Profesyonel Magazin Blogger Teması

Her türlü gazete ve dergi bloğuyla tam uyumlu şekilde çalışmaya yatkın bir tasarım. Blogger alt yapısıyla yayın yapan gazete ve magazin dergileri gibi siteler için geliştirilmiş profesyonel bir tasarıma sahip olabilirsiniz. SEO dostu ve gerekli hız optimizasyonları yapılarak performans konusunda sizi şaşırtacak bir yapıya sahip. Sure Mag, Blogger için geliştirilmiş en iyi magazin temaları arasında.
Sure Mag Ana SayfaSure Mag İçerik Sayfası

5- Blogish Yüksek Kalite Blogger Teması

Blogish sizler için sunulmuş, yüksek kalitede bir blog teması. Esnek ve tüm platformlara duyarlı tasarımıyla dikkat çekiyor. Maya Blogger temasıyla neredeyse aynı diyebiliriz. Fakat bu temayla birlikte onda olmayan bazı ekstra özelliklere sahip olabilirsiniz. Çoklu düzene sahip bir blog şablonu. Her türlü blog sitesi için oldukça ideal bir tercih olabilir. Teknoloji, inceleme, kişisel veya fotoğrafçılık bloğunuz hangi amaca hizmet ediyor olursa olsun, Blogish sizin için harika bir seçim.
Blogish Ana Sayfa 1Blogish Ana Sayfa 2Blogish İçerik Sayfası

6- My Mag En İyi Magazin Blogger Teması

Profesyonel bir dergi Blogger teması şablonu. Blogspot alt yapısını kullanarak yayın yapan küçük çaplı haber siteleri ve magazin sayfaları için geliştirilmiş harika bir tasarım. Magazin blogları için oldukça ideal bir tasarıma sahip olan My Mag, oldukça hızlı bir siteye sahip olmanın anahtarını sunuyor. Ayrıca SEO konusunda gerekli tüm alt yapıya sahip olmasının yanı sıra, Responsive oluşu ekstra bir güzellik katıyor. Blogger tasarım düzenleyicisi sayesinde sınırsız renk seçeneğine sahip olabilirsiniz.
My Mag Ana SayfaMy Mag İçerik Sayfası

7- Maya En İyi Blog Stiline Sahip Blogger Teması

Maya profesyonel bir blog sitesine sahip olmak isteyenler için geliştirildi. Bambaşka bir blog sitesine sahip olabilmek için bu temayı tercih edebilirsiniz. Blogspot platformu için geliştirilmiş tamamen arama motoru optimizasyonları yapılmış, SEO konusunda sizi yarı yolda bırakmayacak bir tasarım. Çok özellikli bir minimalist tema. Blogger şablon tasarımcısını kullanarak, yazı tipleri ve renkleri dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Palki 2 temasıyla neredeyse aynı olmasına rağmen kendisini ön plana çıkaracak farklı özellikleriyle dikkat çekiyor.
Maya Ana SayfaMaya İçerik Sayfası

8- Sure APK Responsive Tasarıma Sahip Blogger APK Teması

Sure APK tasarımı, profesyonel bir APK paylaşım sitesine sahip olmak isteyenler için geliştirildi. Benzersiz ve yaratıcı bir görünüme sahip olmasının yanı sıra gelişmiş bir alt yapıya da sahip. Kullanıcılarınızın deneyimlerini bir üst seviyeye çıkararak, onlara farklı bir deneyim sunmayı hedefliyor. SEO konusunda başarılı bir alt yapının yanı sıra, oldukça hızlı bir tasarım olarak dikkat çekiyor.
Sure APK Ana SayfaSure APK İçerik Sayfası

9- News52 Gazete ve Magazin Blogger Teması

Sizler için farklı bir dergi, gazete veya magazin amaçlı kullanabileceğiniz tasarım paylaşıyoruz. Mikro bloglarınız için ideal bir tercih olabilir. Blogspot platformu için geliştirilmiş profesyonel bir gazete, dergi tasarımına merhaba deyin. Tamamen duyarlı bir şekilde geliştirilmiş tasarım tüm platformlardan rahatlıkla ziyaret edilebiliyor. Bir tasarımın en önemli parçasından birisi SEO konusudur. Bu tema sizleri bu açıdan yarı yolda bırakmayacak, başarıya ulaştıracaktır.
News52 Ana SayfaNews52 İçerik Sayfası

10- Easy Blog Responsive ve SEO Uyumlu Blogger Teması

Kolayca bir blog sitesine sahip olmak ve basit bir tasarımla yola çıkmak istiyorsanız Easy Blog tam aradığınız özellikleri karşılıyor. Oldukça şık görünüşünün arkasında basit bir sistem yatıyor. Küçük teknoloji blogları veya kişisel bloglarınız için oldukça ideal bir tema tercihi olabilir. Oldukça hızlı bir açılış vaat eden tasarım, arama motorlarının sitenizi sevmesi için gerekli SEO ayarlarını da destekliyor. Tüm platformlardan rahatlıkla ziyaretçileriniz sitenizi ziyaret edebilir.
Easy Blog Ana SayfaEasy Blog İçerik Sayfası

11- 3rdball En İyi Responsive Video Blogger Teması

Bugüne kadar görmüş olduğunuz video Blogger temalarını unutun, 3rdball sizlere bambaşka bir deneyim sunuyor. Kaliteli bir tema arıyorsanız ve bir video bloğuna sahipseniz ihtiyacınız olan tema bu. Bu tema sizlere blogspot ile birlikte harika özellikler sunuyor. Video bloğu veya portalı için en ideal tercih.
3rdball Ana Sayfa3rdball İçerik Sayfası

12- Palki Grid Telefon İnceleme Blogger Teması

Palki Grid, telefon incelemeleri gibi paylaşımlar yapan siteler için geliştirildi. Blogger alt yapısından yararlanarak bir inceleme sitesine sahip olmak isteyenler veya olanlar için ideal bir tema tercihi olabilir. Minimalist olarak tasarlanmış tema, temiz bir kodlamayla birlikte geliyor. SEO optimizasyonu ve tüm platformlar için duyar çalışması yapılmış harika bir tercih.
Palki Grid Ana SayfaPalki Grid İçerik Sayfası

13- Palki 2 Responsive Blogger Teması

Palki şablonun ardından daha gelişmiş bir hale getirilerek paylaşılmış duyarlı, Responsive bir temadır Palki 2. Binlerce Blogger tarafından tercih edilmiş başarılı bir tasarıma sahiptir. Palki şablonunun güncellenen bu halinde birçok yenilik ve iyileştirmeler sizleri bekliyor. (Palki Grid ile karıştırılmasın o farklı bir tema)
Palki 2 Ana SayfaPalki 2 İçerik Sayfası

14- Dream Line Kişisel Blogger Teması

Kişisel bir blog sitesi oluşturmayı mı planlıyorsunuz? O zaman bu tema tam sizin aradığınız özellikleri sunuyor. Kişisel blog sahipleri için tamamen ücretsiz olarak yararlanabilecek harika bir tema. Esnek yapısı sayesinde tüm platformlarda kusursuz bir deneyim imkânı sunuyor. Akıllı bir Blogger teması olmasının yanı sıra, SEO konusunda oldukça başarılı işler çıkarıyor. Hayalinizde yer alan bloğu oluşturmanız için aradığınız tasarım bu olsa gerek.
Dream Line Ana SayfaDream Line İçerik Sayfası

15- Marble Ücretsiz Responsive Blogger Teması

Marble, SEO açısından gerekli ayarlamaların gerçekleştirildiği, duyarlı yani esnek yapıya sahip bir temadır. Blogspot alt yapısına sahip bir teknoloji bloğunuz bulunuyorsa veya böyle bir hayaliniz varsa bu tema ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Tüm mobil platformlar için uyumlu olarak geliştirilmiş bir tasarım. %100 arama motoru optimizasyon desteği bulunan, hız ve performans açısından başarılı bir tema.
Marble Ana SayfaMarble İçerik Sayfası

16- Düzenlenecek Yakında Yeni Temalar

Yakında yeni temalar eklenecektir, konuyu takip edin henüz aradığınız temayı bulamadıysanız yeni birçok tema eklenecek.

YORUMLAR

BLOGGER
301 yönlendirmesi,1,301 yönlendirmesi hakkında,1,301 yönlendirmesi nasıl yapılır,1,301 yönlendirmesi nedir,1,Adsense,12,adsense banka doğrulama,1,adsense banka ekleme,1,adsense iban ekleme,1,adsense onay,1,Adsense onaylatma,1,adsense ödeme duraklatıldı,1,Adwords,3,affiliate marketing,2,affiliate marketing nasıl yapılır,1,affiliate marketing nedir,1,Airties Modem Şifresi,1,akıllı cep telefonu,7,akıllı saat,1,akıllı televizyon,3,alan adı,1,alternatif kazanç,1,Anadolu Jet ucuz uçak biletleri,1,Analytics,2,Android,1,Android Batarya,1,Android Batarya Kalibrasyonu,1,Android Oreo,1,Android Oreo 2018,1,Atatürk Kravat,1,Başkasına Nasıl Kontör Gönderilir,1,Bayilik Veren Firmalar,1,bilgisayar,3,Bios,1,Bitcoin,3,Blog,1,blog yazmak,1,Blogger,71,blogger para kazanmak,1,blogger taşıma,1,blogger temaları,1,blogger teması,1,Blogger yardım,1,Blogger'dan WordPress geçiş,1,canlı tv,1,canlı tv izle,1,CDN,1,cloudflare,4,cloudflare ayar,1,cloudflare ayarlama,1,cloudflare kaldırma,1,cloudflare kurulumu,1,cloudflare nasıl kurulur,1,cloudflare nedir,1,cloudflare özellikleri,1,cloudflare seo,1,cloudflare yardım,3,cloudflare zararları,1,Devlet,2,Diğer,3,domain,1,Donanım,8,drone,1,Elektronik Sigara,1,elektronik sigara modelleri,1,en sık yapılan hatalar,1,Facebook,11,FileZilla,1,filezilla kullanımı,1,filezilla kurulumu,1,filezilla nasıl kullanılır,1,filezilla nasıl kurulur,1,filezilla yardım,1,Firefox,1,Firefox Kayıtlı Olan Şifreleri Silme,1,Firefox’da Kayıtlı Form Verileri Nasıl Silinir,1,ftp kullanımı,1,Girişimcilik ve Kişisel Gelişim,1,Google,21,Google Adsense,2,Google Sandbox,1,Gözü Kaynak Almasına Hangi Damla İyi Gelir,1,Hesap,36,Hitman Sniper Hile Apk indir,1,hosting,2,Instagram,9,İnternet,12,İnternetten Para Kazanmak,23,iphone,1,işletim sistemi,1,kazanç,1,kontör gönderme,1,METİN2 7X,1,METİN2 7X HİLESİ,2,Minecraft Apk indir,1,Mobil,11,modem arayüz girişi,1,modem şifreleri,1,Mouse ile seçilen metnin rengi nasıl değiştirilir,1,müzik indirme,1,nasıl site açılır,1,Office,2,on-page seo,1,onepage tema,1,Oyun,43,profil resmi gizleme,1,reseller hosting,1,samsung,1,samsung tablet,1,Sandbox,1,satış ortaklığı,3,satış ortaklığı firmaları,1,satış ortaklığı nasıl yapılır,2,satış ortaklığı nedir,1,Schema Lite,1,SEO,12,seo hataları,2,seo hatası,2,servis sağlayıcısı,1,seyahat önerileri,1,Simcity Buildit Hile Apk indir,1,Site içi seo,1,sunucu,1,swarm,1,Tanıtım,1,tek sayfa tema,1,Terminal Servisleri,1,Tplink Modem Şifresi ve Arayüze Erişim,1,tüm modem şifreleri,1,Twitter,10,ucuz uçak bileti,1,uçuş bilgileri,1,ücretsiz blogger teması,1,ücretsiz indir,2,ücretsiz tema,3,vodafone,1,Vodafone 2 Gb İnternet 1 TL,1,vodafone tarife,1,Webmaster,31,Whatsapp,5,whatsapp profil resmi,1,whatsapp profil resmi gizleme,1,Windows 10,51,Windows 8,2,Windows 8 Biosa,1,Windows 8 Biosa Nasıl Girilir,1,Wordpress,17,Wordpress kurulumu,1,wordpress nasıl kurulur,1,WordPress Tema,2,wordpress yardım,2,Yazılım,58,Youtube,18,Yurt Dışı Uçuşlar,1,Yüksek Kaliteli Sayfa,1,
ltr
item
Teknik Blog | isa.gen.tr: Ücretsiz Blogger Temaları Önerileri
Ücretsiz Blogger Temaları Önerileri
https://4.bp.blogspot.com/-RDPBQvTurUM/WskUQceXxAI/AAAAAAAABk4/jhY9800M_Lo1QNWSmPHPCyqNdPdLXJFPACLcBGAs/s1600/Ucretsiz-Blogger-Temalari.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-RDPBQvTurUM/WskUQceXxAI/AAAAAAAABk4/jhY9800M_Lo1QNWSmPHPCyqNdPdLXJFPACLcBGAs/s72-c/Ucretsiz-Blogger-Temalari.jpg
Teknik Blog | isa.gen.tr
https://www.isa.gen.tr/2018/04/ucretsiz-blogger-temalari.html
https://www.isa.gen.tr/
https://www.isa.gen.tr/
https://www.isa.gen.tr/2018/04/ucretsiz-blogger-temalari.html
true
420692696674173166
UTF-8
Hepsi yüklendi! BUNA BENZER BAŞKA BİR YAZI YOK Tüm Yazılar Devamını oku Yanıtla İptal et SİL By Ana Sayfa SAYFALAR YAZILAR Tümünü Görüntüle BENZER YAZILAR KATEGORİ ARŞİV ARAMA YAP... TÜM YAZILAR Uygun bir sonuç bulunamadı Ana Sayfa Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis Mayıs Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara Az önce 1 saat önce $$1$$ dakika önce 1 saat önce $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce Ay önce Takipçiler Takip et THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kodları kopyala Tüm kodları seç Tüm kodlar kopyalandı Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy