Metin2 7x Hilesi, Mod Güncel Exp Botu ( TR + Steam ) 14.02.2018Metin2 7x Hilesi, Mod Güncel Exp Botu ( TR + Steam ) 14.02.2018

Metin2, yıllardır oyuncuların tercih ettiği bir oyun olmayı başarmıştır. Metin2 hileleri içerisinde  Metin2 7x hilesi, herkesin bildiği gibi uzun zamandır tüm oyuncuların ilgisini çeken ve oyunu kolaylaştıran bir Metin2 hilesi olmuştur. Ancak birçok sürümde hata verdiği için Metin2 7x hilesi, çok fazla tepki toplayan hileler arasında yerini almıştır. Biz de bunun üzerine Metin2 7x hilesi 2018 versiyonunu sizler için sorunsuz bir şekilde düzenleyerek sizlere sunuyoruz. Özellikle yere düşen yangları toplamak için sürekli tuşa basmak istemeyenler için gerekli bir hile olan Metin2 7x hilesi, yeni yılın gelmesi ile birlikte yeni özelliklerle yayınlandı.
Metin2 Türkiye serverları için hile arayanlar için oldukça geçerli bir çözüm olan Metin2 7x hilesi, sürekli güncellenmekte, yeni özellikler eklenmekte ve hatalar giderilmektedir. Bu sebeple Metin2 7x hilesinin yeni versiyonlarının sürekli olarak takip edilmesi gerekmektedir. Sitemiz üzerinden Metin2 7x hilesinin en güncel sürümlerini her zaman takip edebilir ve indirebilirsiniz. Hileye yeni bir özellik eklendiğinde veya herhangi bir hata giderildiğinde, anında sitemiz üzerinden de güncellenmektedir. Hızlı ve kolay bir şekilde erişebileceğiniz Metin2 7x hilesi sayesinde oyun daha kolay bir hale gelecek. Çünkü Metin2 7x sayesinde çok daha hızlı seviye yükselme ve aktif olarak kasılabileceksiniz. Seri ve hızlı vuruşlar sağladığından dolayı, Metin2 7x hilesi birçok kullanıcı tarafından en fazla tercih edilen hile olmuştur. Metin2 güncel 7x hilesini sitemizden indirebilir ve kolay ara yüzü sayesinde hızlıca anlayabilir, uygulayabilirsiniz. Oyuna girdiğiniz andan itibaren oyunun hemen altında hile seçenekleri yer almaktadır. Ekstra bir uygulama olarak bilgisayarı yormayan güncel Metin2 7x hilesinin versiyonu, bilgisayarınızda ekstra işlemci gücüne ve donmalara neden olmamasıyla da tercih edilmektedir. Bunun yanında birçok özelliği de içinde barındırmasıyla çok kullanışlı bir hale gelmiştir.
Metin2 private serverlar için oto metin kesici ve özel hileler bu yıl yayınlanmamıştır. Çünkü her private server, farklı güvenlik ayarlarına sahiptir. Bu sebeple birden fazla private servere uyumlu olması çok zor olan hilelerin üretimi de durdurulmuştur. Kullanıcının en çok yoğun olduğu Metin2 TR serveri için güncellenen hilelerin, pvp server versiyonları artık tarihe karışmıştır. Özellikle son zamanlarda private serverlarda hile koruma sistemleri, basit 7x hilelerine karşı koruma sağlamaktadır. Bu durum karşısında maalesef yapılabilecek bir şey yoktur. Öte yandan Metin2 7x hilesi ile güncel balık botu hilesini de kullanabilirsiniz. Balık tutma konusunda çok aktif olan hile, sitemiz tarafından garanti altına alınmıştır.
Metin2 7x hilesinin güncel versiyonu hakkında özellikleri sizlerle paylaşmaya çalıştık. Elimizden geldiğince her güncellemede bu konuyu güncelleyerek, karşılaştığınız hataları çözmede sizlere yardımcı olacağız. Metin2 7x hilesi, yalnızca 64 bit şiletim sistemine sahip olan bilgisayarlarda çalışmaktadır. Sistemler artık yavaş yavaş 62 bite geçtiği için yalnızca bu işletim sistemine geçiş yapılmıştır. Metin2 GameGuard hatası alanlar için de process hackeri öneriyoruz. Umarız Metin2 7x Hilesi, sizler için faydalı olacaktır. Soru ve sorunlarınız için yorum kısmını kullanabilirsiniz.
Metin2 7x hilesi içerisinde; hızlı koşma, hızlı vurma, duvarlardan geçebilme, GM'leri görebilme, otomatik olarak eşya ve yang toplama, otomatik pot basma, balık botu, yaratıkları üzerine çekme hilesi, metin taşı detektörü ve otomatik metin kesici gibi özellikler yer almaktadır.

Metin2 7x hilesi için gerekli olan tüm dosyalar yazının altında sizlere sunulmuştur. Hilenin düzgün bir şekilde çalıştırılabilmesi için bu dosyaların indirilmesi ve çalıştırılması gerekmektedir. Aksi taktirde hile düzgün çalışmayacak ve oyundan atma gibi durumlar gelişecektir. Lütfen aşağıda belirttiğimiz adımları sırasıyla gerçekleştirin.

1-      Öncelikle hileyi indirerek oyun klasörü içine kurun.

2-      Metin2_Launch.exe dosyasını açmadan önce bu dosyanın orijinal ve normal bir dosya olduğundan emin olun.

3-      Oyun güncellemelerinin tam olduğundan emin olun ve daha sonra çalıştırın. Fakat giriş yapmayarak giriş ekranında bekleyin.

4-      Hemen arkasından Process Hacker, Gamemon.des ve Gamemon64.des uygulamalarını bularak sağ tıklayın. Tüm bu uygulamaları suspend yapın.

5-      Yukarıdaki aşamalar sonrasında oyuna giriş yapabilir ve Metin2 7x hilesinin size sağladığı kolaylıklar sayesinde rahatlıkla oyunu oynayabilir, oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz.
Öte yandan Metin2 7x hilesi konforu ve tüm özelliklerin çalışması için ekstra bir özellik hileye dahil edilmiştir. Ekstra özelliği çalıştırmak için aşağıdaki adımları uygulamalısınız;

1-      Öncelikle bir üst kısımda sizlere belirttiğiniz kurulum ve çalıştırma alanını tamamen doğru yaptığınızdan emin olun ve oyunu başlatın.

2-      Hileyi çalıştırıp oyuna girdikten sonra genel chat bölümüne geçin.

3-      Bu bölüme “/runpy nmxtr.py” yazarak gönderin.

4-      Daha sonra hilenin ekstra özelliklerini açmak için sol üst köşede Başlat ve Start butonu bulunacaktır. Bu butonları kullanarak hile paneline ulaşabilirsiniz.

5-      Tebrikler! Böylelikle hilenin ekstra özelliklerini de kullanabileceksiniz.

Dilerseniz şimdi de Metin2 7x hilesinde karşılaşılan sorunlar ve bu sorunların çözümlerini inceleyelim.

Gameguard Detectcs Gamehack ( v6877++ ) Hatası ve Çözümü

Bu hatayı alıyorsanız, ilk kurulum ve çalıştırma aşamasında verdiğimiz talimatları doğru yapmadınız demektir. Process Hacker kullanmazsanız bu sorun ile karşılaşırsınız.
Auto Login Sistemi (Oyundan atılma)
Oyundan otomatik olarak atıldığınızda ve bilgisayar başınızda olmadığınızda Auto Login sistemi ile birlikte zaman kaybetmeden kasılmaya devam edebilirsiniz.
Metin2 Gameguard İnitiail Error Hatası ve Çözümü
Oldukça can sıkıcı bir hata olan Metin2 Gameguard İnitiail Error Hatasının çözümü için öncelikle oyunu tamamen kapatmalısınız. Ardından görev yöneticisinden isimleri iProtect ve GameGuard ile başlayan veya biten tüm uygulamaları sonlandıralım. Uygulama sonlandırma işlemini yaptıktan sonra Metin2 klasörümüzü açalım ve burada bulunan GameGuard klasörünü tamamen silelim. Tüm bu işlemler sonrasında oyunu yeniden başlatın ve hilesiz olarak oyuna giriş yapın. Tekrar oyundan çıkın ve hileyi tekrar kurun. Böylelikle hata çözülmüş olacaktır.
x86 ( 32 Bit ) İşletim Sistemleri İçin Process Hacker (Erişim Engellendi hatası)
Bu hata 32 bit işletim sistemlerinde ortaya çıkmaktadır. Fakat Metin2 7x hilesini kullanabilmeniz için Process Hacker programını çalıştırmalısınız. Üzülerek söylüyoruz ki; 32 bit işletim sistemine sahip olan bilgisayarlar maalesef hileyi çalıştıramamaktadır.
Suspend butonuna basınca oyunun kapanması
Suspend işlemini yaparken yalnızca ana işlemde suspend yapmanız gerekmektedir. Diğer işlemlerde suspend yaptığınızda otomatik olarak oyun kendini kapatacaktır. Sorunu çözmek için GameMon.des işlemini suspend yapmalısınız. GameMon64.des işlemini suspend ederseniz oyun kapanacaktır.

“Client Not Supported” Hatası ve Çözümü

Bu esasında bir hata olarak görülmemektedir. Oyunun resmi client dışında bir client ile giriş yapıldığında bu hata alınmaktadır. Hile sistemi sorunsuz bir şekilde çalışsa da oyun stabil olarak çalışmayabilir. Bu sebeple oyunu yeniden silip tekrar kurmanızı öneriyoruz.

Metin2 Log Hatası ve Çözümü

Metin2 oyunu içerisinde Log hatası aldığınızda, oyun dosyalarında bir sıkıntı olduğunu anlayabiliriz. Bu sorunun çözümü için eksik veya hatalı dosyayı tespit ederek çözebilirsiniz. Ancak bunu yapmak yerine fazla uğraşmadan oyunu tamamen kaldırarak, tekrar kurabilir ve hatasız bir şekilde oyunun keyfini yaşayabilirsiniz.

Dosya indirme linki: https://goo.gl/YvidJn
Rar şifresi: isa.gen.tr

YORUMLAR

BLOGGER: 1
Loading...
301 yönlendirmesi,1,301 yönlendirmesi hakkında,1,301 yönlendirmesi nasıl yapılır,1,301 yönlendirmesi nedir,1,Adsense,12,adsense banka doğrulama,1,adsense banka ekleme,1,adsense iban ekleme,1,adsense onay,1,Adsense onaylatma,1,adsense ödeme duraklatıldı,1,Adwords,3,affiliate marketing,2,affiliate marketing nasıl yapılır,1,affiliate marketing nedir,1,Airties Modem Şifresi,1,akıllı cep telefonu,7,akıllı saat,1,akıllı televizyon,3,alan adı,1,alternatif kazanç,1,Anadolu Jet ucuz uçak biletleri,1,Analytics,2,Android,1,Android Batarya,1,Android Batarya Kalibrasyonu,1,Android Oreo,1,Android Oreo 2018,1,Atatürk Kravat,1,Başkasına Nasıl Kontör Gönderilir,1,Bayilik Veren Firmalar,1,bilgisayar,3,Bios,1,Bitcoin,3,Blog,1,blog yazmak,1,Blogger,71,blogger para kazanmak,1,blogger taşıma,1,blogger temaları,1,blogger teması,1,Blogger yardım,1,Blogger'dan WordPress geçiş,1,canlı tv,1,canlı tv izle,1,CDN,1,cloudflare,4,cloudflare ayar,1,cloudflare ayarlama,1,cloudflare kaldırma,1,cloudflare kurulumu,1,cloudflare nasıl kurulur,1,cloudflare nedir,1,cloudflare özellikleri,1,cloudflare seo,1,cloudflare yardım,3,cloudflare zararları,1,Devlet,2,Diğer,3,domain,1,Donanım,8,drone,1,Elektronik Sigara,1,elektronik sigara modelleri,1,en sık yapılan hatalar,1,Facebook,11,FileZilla,1,filezilla kullanımı,1,filezilla kurulumu,1,filezilla nasıl kullanılır,1,filezilla nasıl kurulur,1,filezilla yardım,1,Firefox,1,Firefox Kayıtlı Olan Şifreleri Silme,1,Firefox’da Kayıtlı Form Verileri Nasıl Silinir,1,ftp kullanımı,1,Girişimcilik ve Kişisel Gelişim,1,Google,21,Google Adsense,2,Google Sandbox,1,Gözü Kaynak Almasına Hangi Damla İyi Gelir,1,Hesap,36,Hitman Sniper Hile Apk indir,1,hosting,2,Instagram,9,İnternet,12,İnternetten Para Kazanmak,23,iphone,1,işletim sistemi,1,kazanç,1,kontör gönderme,1,METİN2 7X,1,METİN2 7X HİLESİ,2,Minecraft Apk indir,1,Mobil,11,modem arayüz girişi,1,modem şifreleri,1,Mouse ile seçilen metnin rengi nasıl değiştirilir,1,müzik indirme,1,nasıl site açılır,1,Office,2,on-page seo,1,onepage tema,1,Oyun,43,profil resmi gizleme,1,reseller hosting,1,samsung,1,samsung tablet,1,Sandbox,1,satış ortaklığı,3,satış ortaklığı firmaları,1,satış ortaklığı nasıl yapılır,2,satış ortaklığı nedir,1,Schema Lite,1,SEO,12,seo hataları,2,seo hatası,2,servis sağlayıcısı,1,seyahat önerileri,1,Simcity Buildit Hile Apk indir,1,Site içi seo,1,sunucu,1,swarm,1,Tanıtım,1,tek sayfa tema,1,Terminal Servisleri,1,Tplink Modem Şifresi ve Arayüze Erişim,1,tüm modem şifreleri,1,Twitter,10,ucuz uçak bileti,1,uçuş bilgileri,1,ücretsiz blogger teması,1,ücretsiz indir,2,ücretsiz tema,3,vodafone,1,Vodafone 2 Gb İnternet 1 TL,1,vodafone tarife,1,Webmaster,31,Whatsapp,5,whatsapp profil resmi,1,whatsapp profil resmi gizleme,1,Windows 10,51,Windows 8,2,Windows 8 Biosa,1,Windows 8 Biosa Nasıl Girilir,1,Wordpress,17,Wordpress kurulumu,1,wordpress nasıl kurulur,1,WordPress Tema,2,wordpress yardım,2,Yazılım,58,Youtube,18,Yurt Dışı Uçuşlar,1,Yüksek Kaliteli Sayfa,1,
ltr
item
Teknik Blog | isa.gen.tr: Metin2 7x Hilesi, Mod Güncel Exp Botu ( TR + Steam ) 14.02.2018
Metin2 7x Hilesi, Mod Güncel Exp Botu ( TR + Steam ) 14.02.2018
https://1.bp.blogspot.com/-0MLAg9sazCI/WoPv5fkd96I/AAAAAAAABdo/X19cbdnuK5YrbmBakO0cF2GhADah-RIkACLcBGAs/s640/Metin2%2B7x%2BHilesi%252C%2BMod%2BG%25C3%25BCncel%2BExp%2BBotu%2B%2528%2BTR%2B%252B%2BSteam%2B%2529%2B14.02.2018.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-0MLAg9sazCI/WoPv5fkd96I/AAAAAAAABdo/X19cbdnuK5YrbmBakO0cF2GhADah-RIkACLcBGAs/s72-c/Metin2%2B7x%2BHilesi%252C%2BMod%2BG%25C3%25BCncel%2BExp%2BBotu%2B%2528%2BTR%2B%252B%2BSteam%2B%2529%2B14.02.2018.jpg
Teknik Blog | isa.gen.tr
https://www.isa.gen.tr/2018/02/metin2-7x-hilesi-mod-guncel-exp-botu-tr.html
https://www.isa.gen.tr/
https://www.isa.gen.tr/
https://www.isa.gen.tr/2018/02/metin2-7x-hilesi-mod-guncel-exp-botu-tr.html
true
420692696674173166
UTF-8
Hepsi yüklendi! BUNA BENZER BAŞKA BİR YAZI YOK Tüm Yazılar Devamını oku Yanıtla İptal et SİL By Ana Sayfa SAYFALAR YAZILAR Tümünü Görüntüle BENZER YAZILAR KATEGORİ ARŞİV ARAMA YAP... TÜM YAZILAR Uygun bir sonuç bulunamadı Ana Sayfa Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis Mayıs Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara Az önce 1 saat önce $$1$$ dakika önce 1 saat önce $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce Ay önce Takipçiler Takip et THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kodları kopyala Tüm kodları seç Tüm kodlar kopyalandı Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy