Metin2 7x Hilesi 14.02.2018

Metin2 7x hilesi, herkesin uzun zamandır beklemiş olduğu hilelerden biridir. Uzun süredir metin2 oynayan kişiler kullanmış olsalar da aynı hatayı verdiklerinden dolayı, metin 2 7x hile kategori kısmında en çok tepki almış olan hilelerden bir tanesidir. Bu şekilde olunca güncellenmeyi de oyuncular dört gözle bekliyorlardı. Özelikle de bundan dolayı sizlerle hileyi sorunsuz bir şekilde paylaşmaktayız. Özellikle de metin2 yang toplaması hilesi tam sürüm arayanlar için bu hile oldukça mutlu edecektir. Yeni yılın gelmesiyle beraber de 2018 sürümü bomba gibi geldi. En keyifli haliyle hilenin ve oyunun tadını dilediğiniz gibi artık çıkarabilirsiniz.

Metin2 tr hile arayan kişiler için etkin çözüme kavuşturacak bir hile olsa da sürekli güncellendiğinden sürekli güncel bir şekilde indirilmesi gerekir. Güncel bir şekilde hileyi indirdiğiniz zaman ban yeme gibi riskiniz yok. Sürekli bunu güncellerseniz herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Hızlı ve kolay olacak şekilde indirimleri gerçekleştirmeniz mümkün. metin2 7x özelliğine de sahip olmuş bu hile de kullanıcılar tarafından daha da fazla tercih edilir. Çünkü 7x hilesi oyun içinde aktif olup kasılmayı sürekli olacak şekilde sağlar. Seri ve hızlı bir şekilde vuruşlar sağladığı için bu seçeneklerde oyuncular tarafından da çok önemli olmaktadır. Kasılma sırasında çok fazla vuruş etkinliği sayesinde bu seçenek oyunculuklara çok fazla kolaylık sağlar. Metin2 güncel 7x sizler adına tasarlanmış ve kolay bir menüsü bulunmaktadır. Oyuna girmiş olduğunuz anda itibaren de oyunun hemen alt seçeneğinde ortaya çıkar. Ekstra olup uygulama açılmamaktadır. Bilgisayarınızda kasmalara ve donmalara asla yol açmaz. Bundan dolayı da oldukça kullanışlıdır.

Private Serverlar

Metin2 pvp oto metin kesiciler 2017 senesinde yayınlanmadı. Çünkü hilelerin private serverlere göre ayarlanmamaktadır. Birden fazla da private sunucu olduğundan çok fazla problem çıkmaktadır. PVP serverlere uygun olan sürekli bir şekilde hile üretimi yapılamaz. Bundan dolayı da sistem yalnızca metin2 TR için güncellenmektedir. Bu durumda da Metin2 Pvp 7x aynı şekilde çıktı. Özellikle de son günlerde pvp serverlerde geliştirilmiş olan hile koruma sistemleriyle çok daha basit bir şekilde üretilmiş olan 7x hilelerine karşı da koruma sağlanmaktadır. Sürekli bir şekilde ayrı pvp serverlere hile güncellenmektedir. Bu oyunlara da hile desteği verilmemektedir. Güncelleme de yapılmamaktadır. 
Bunun içinde ne kadar üzgün olunsa da maalesef ki yapılacak bir durum yok. Son olarak belirtecek olursak, güncel balık botu arayanlar içinde isabet olacaktır. Özellikle balık tutma da gerçekten çok aktif bir şekilde çalışıyor. Bu konuda kesin garantili olarak konuşmaktayız.
Metin2 7x hilesi güncel bir şekilde size sunulurken, kurulumla alakalı olanları aşağı kısımda anlattık. Güncellemeler oldukça sizlere ayrıntıları aktarmaya devam edeceğiz, hatalarınızı gidermekte yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız. Hile yalnızca 64 bit işletim sistemlerinde çalışıyor. Sistemler günümüzde sadece 64 bit üstünde ilerlediğinden yalnızca bu işletim sistemine uygun bir şekilde sunulmuştur. Metin2 gameguard hatası alan kişiler, process hackerini unutmamalılar. Process hacker unutursanız eğer sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bunun altını çizerek belirtmek istiyoruz. Sorunlarınız olursa da yorumlar da yer verebilirsiniz.

Metin2 Hile Özellikleri
 • Hızlı koşma
 • Duvardan geçme
 • Hızlı vurma
 • GM detektörü
 • Otomatik pot
 • Oto toplama
 • Balık Botu
 • Çekme hilesi
 • Metin taşı detektörü
 • Para Hilesi
 • Oto metin kesici

Kurulum ve Çalıştırması

Metin2 Hile için gereken ve hilenin çalışması için açtığınız dosyaları sırası ile çalıştırmanız gerekmektedir.
Hileyi indirerek oyun dosyasının içerisine kurmalısınız.
Metin2_Launch.exe bölümünden de oyunu başlatmadan ilk olarak oyuna normal patcherle girin.
Oyun güncellemeleri de tam olduğuna eminseniz daha sonrasında oyunu metin2_lauch.exe ile açmalısınız. Fakat giriş yapmamalısınız. Ekranda beklemelisiniz.
Daha sonrasındaysa Process hacker ile Gamemon.des ve Gamemon64.des uygulamalarını bularak sağ tıklamalı ve suspend yapmalısınız.
Ardından ise oyuna girerek, Metin2 7x hilesi hazır bir şekilde karşınızda olacaktır.

Ekstra Özellikleri

Metin2 güncel hile konforuyla tüm özelliklerin çalışması adına birde ekstra özellikleri bulunmaktadır.
Hilenin ekstra özelliğini açmanız için ilk olarak yukarıda yer alan kurulum ve çalıştırma kısmındaki alanın tamamını okuyarak, işlemlerinizi uygulamalı ve hileyi oyunu başlatıp çalıştırmanız gerekir.
Hileyi çalıştırıp daha sonrasında oyuna girerek, enter tuşuna basın. Oyunda genel chat ekranındaki bölüme girin.
Bu bölümeyse /runpy nmxtr.py yazıp entere tıklayın.
Hilenin ekstra özelliğini açmanız içinde sol üst köşede yer alan başlat ya da start butonuna tıklayın.
Bu buton ile hile paneli karşınıza gelecek.

Hatalar ve Çözümleri

X86 İşletim Sistemleri için Process Hacker

Metin2 7x hilesi kullanmanız için Process hacker programının çalışması şarttır. 32 bit işletim sistemi varsa eğer, Process hacker programında eğer erişim engellendi hatası alırsanız, 32 bit işletim sistemine uygun olan process hacker dosyasını indirmeniz gerekmektedir.

Suspend Butonuna Basıldığında Oyun Kapanıyor, Çözüm

Metin2 mod hilesi, suspend işlemin yaparken yalnızca ana işlemde suspend yazmanız gerekir. Diğer işlemlerdeyse otomatikman oyun kapanır. Genellikle bu sorun sadece Windows 7 bilgisayarlarında çıkıyor. Problemi çözmeniz için GameMon.des işlemini suspend etmelisiniz.
Gamemon64.des işlemini suspend ederseniz oyun kapanır. Bundan dolayı da yalnızca gamemon.des işlemini suspend etmelisiniz.

Client Not Supported Hatası Çözüm

 Bu bir hata değildir fakat oyun clientinin dışında başka bir clientle giriş yapıldığı zaman desteklemediğini gösterir. Fakat hile sistemiyse problem olmadan çalışır. Kısaca bu hatayı göz ardı etmeniz gerekir. Bu hatayı alsanız da herhangi bir sorun yaşamadan hilenizi çalıştırabilirsiniz.

Metin 2 Log Hatası Çözümü

Log hatası genellikle oyun dosyalarında, bozuk olması nedeni ile oluşmaktadır.
İlk öncelikle bu hatanın kesin çözümü oyun klasörlerini orijinal hale getirmenizdir. Mevcut olan oyunu silip oyunu sıfırdan tekrardan kurarsanız herhangi bir sorun yaşamadan, sorununuzu çözersiniz.
Oyun klasörünü yenilemiş olduğunuz halde bile çözümü bulamadıysanız, hata devam edip duruyorsa, güvenlik duvarını kapatıp oyuna tekrardan girmeyi denemelisiniz. Eğer olmuyorsa da güvenlik duvarını kapatıp daha sonra oyunu tekrar kaldırarak kurup denemelisiniz.
Yukarıda olan iki seçeneği deneyip de daha sonra eğer çözüm bulamadıysanız da alternatif çözüm seçeneğine göz atmalısınız. Eğer bu da olmazsa oyundan kaynaklı sıkıntı olabilmektedir. Oyunun yönetimiyle iletişime geçmelisiniz.

Alternatif Çözüm

Bu çözüm önerileri nedeniyle oyunu kaldırarak tekrar yüklemek ile uğraşmamak isteyen kişiler için çözüm sağlayacaktır.
İlk olarak oyuna sağ tıklayıp uyumluluk sorununu giderin butonuna basın. Önerilmiş olan ayarlar butonuna basın. Gelen ekrandaysa sına butonuna basıp oyunu başlatın. Eğer olmazsa, oyunun içinde yer alan pack klasörü içindeki locale?tr.eix,locale_tr.epk, root.eix, root.epk dosyalarını silin. Orijinallerini aynı dizine yükleyin. Eğer outo patcher varsa da auto patcher açıp, otomatik bir şekilde güncelleme oluşmasını sağlamanız mümkündür.
Pack dosyasının içindeki dosyaları silerek güncelleyip daha sonrasında herhangi bir sonuç alamazsanız eğer oyun klasöründeki pack klasörünü tamamen silerek yenisini yüklemelisiniz.

Eğer pack klasörünü silip daha sonra hata alırsanız, güncelleyip daha sonra oyunu açtığımız .exe uzantısına tekrar sağ tıklayıp uyumluluk sorunu gider yapın. Önerilmiş olan varsayılan ayarlar butonuna seçip sına diyin. 

YORUMLAR

BLOGGER
301 yönlendirmesi,1,301 yönlendirmesi hakkında,1,301 yönlendirmesi nasıl yapılır,1,301 yönlendirmesi nedir,1,Adsense,12,adsense banka doğrulama,1,adsense banka ekleme,1,adsense iban ekleme,1,adsense onay,1,Adsense onaylatma,1,adsense ödeme duraklatıldı,1,Adwords,3,affiliate marketing,2,affiliate marketing nasıl yapılır,1,affiliate marketing nedir,1,Airties Modem Şifresi,1,akıllı cep telefonu,7,akıllı saat,1,akıllı televizyon,3,alan adı,1,alternatif kazanç,1,Anadolu Jet ucuz uçak biletleri,1,Analytics,2,Android,1,Android Batarya,1,Android Batarya Kalibrasyonu,1,Android Oreo,1,Android Oreo 2018,1,Atatürk Kravat,1,Başkasına Nasıl Kontör Gönderilir,1,Bayilik Veren Firmalar,1,bilgisayar,3,Bios,1,Bitcoin,3,Blog,1,blog yazmak,1,Blogger,71,blogger para kazanmak,1,blogger taşıma,1,blogger temaları,1,blogger teması,1,Blogger yardım,1,Blogger'dan WordPress geçiş,1,canlı tv,1,canlı tv izle,1,CDN,1,cloudflare,4,cloudflare ayar,1,cloudflare ayarlama,1,cloudflare kaldırma,1,cloudflare kurulumu,1,cloudflare nasıl kurulur,1,cloudflare nedir,1,cloudflare özellikleri,1,cloudflare seo,1,cloudflare yardım,3,cloudflare zararları,1,Devlet,2,Diğer,3,domain,1,Donanım,8,drone,1,Elektronik Sigara,1,elektronik sigara modelleri,1,en sık yapılan hatalar,1,Facebook,11,FileZilla,1,filezilla kullanımı,1,filezilla kurulumu,1,filezilla nasıl kullanılır,1,filezilla nasıl kurulur,1,filezilla yardım,1,Firefox,1,Firefox Kayıtlı Olan Şifreleri Silme,1,Firefox’da Kayıtlı Form Verileri Nasıl Silinir,1,ftp kullanımı,1,Girişimcilik ve Kişisel Gelişim,1,Google,21,Google Adsense,2,Google Sandbox,1,Gözü Kaynak Almasına Hangi Damla İyi Gelir,1,Hesap,36,Hitman Sniper Hile Apk indir,1,hosting,2,Instagram,9,İnternet,12,İnternetten Para Kazanmak,23,iphone,1,işletim sistemi,1,kazanç,1,kontör gönderme,1,METİN2 7X,1,METİN2 7X HİLESİ,2,Minecraft Apk indir,1,Mobil,11,modem arayüz girişi,1,modem şifreleri,1,Mouse ile seçilen metnin rengi nasıl değiştirilir,1,müzik indirme,1,nasıl site açılır,1,Office,2,on-page seo,1,onepage tema,1,Oyun,43,profil resmi gizleme,1,reseller hosting,1,samsung,1,samsung tablet,1,Sandbox,1,satış ortaklığı,3,satış ortaklığı firmaları,1,satış ortaklığı nasıl yapılır,2,satış ortaklığı nedir,1,Schema Lite,1,SEO,12,seo hataları,2,seo hatası,2,servis sağlayıcısı,1,seyahat önerileri,1,Simcity Buildit Hile Apk indir,1,Site içi seo,1,sunucu,1,swarm,1,Tanıtım,1,tek sayfa tema,1,Terminal Servisleri,1,Tplink Modem Şifresi ve Arayüze Erişim,1,tüm modem şifreleri,1,Twitter,10,ucuz uçak bileti,1,uçuş bilgileri,1,ücretsiz blogger teması,1,ücretsiz indir,2,ücretsiz tema,3,vodafone,1,Vodafone 2 Gb İnternet 1 TL,1,vodafone tarife,1,Webmaster,31,Whatsapp,5,whatsapp profil resmi,1,whatsapp profil resmi gizleme,1,Windows 10,51,Windows 8,2,Windows 8 Biosa,1,Windows 8 Biosa Nasıl Girilir,1,Wordpress,17,Wordpress kurulumu,1,wordpress nasıl kurulur,1,WordPress Tema,2,wordpress yardım,2,Yazılım,58,Youtube,18,Yurt Dışı Uçuşlar,1,Yüksek Kaliteli Sayfa,1,
ltr
item
Teknik Blog | isa.gen.tr: Metin2 7x Hilesi 14.02.2018
Metin2 7x Hilesi 14.02.2018
https://2.bp.blogspot.com/-gS5o9RFPpvI/WoQVBxXMvRI/AAAAAAAACcM/nOpXKPngjZwcIhXB6VjGKDUu7nbnHe4agCK4BGAYYCw/s320/tiger-591359_960_720.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-gS5o9RFPpvI/WoQVBxXMvRI/AAAAAAAACcM/nOpXKPngjZwcIhXB6VjGKDUu7nbnHe4agCK4BGAYYCw/s72-c/tiger-591359_960_720.jpg
Teknik Blog | isa.gen.tr
https://www.isa.gen.tr/2018/02/metin2-7x-hilesi-14022018.html
https://www.isa.gen.tr/
https://www.isa.gen.tr/
https://www.isa.gen.tr/2018/02/metin2-7x-hilesi-14022018.html
true
420692696674173166
UTF-8
Hepsi yüklendi! BUNA BENZER BAŞKA BİR YAZI YOK Tüm Yazılar Devamını oku Yanıtla İptal et SİL By Ana Sayfa SAYFALAR YAZILAR Tümünü Görüntüle BENZER YAZILAR KATEGORİ ARŞİV ARAMA YAP... TÜM YAZILAR Uygun bir sonuç bulunamadı Ana Sayfa Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis Mayıs Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara Az önce 1 saat önce $$1$$ dakika önce 1 saat önce $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce Ay önce Takipçiler Takip et THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kodları kopyala Tüm kodları seç Tüm kodlar kopyalandı Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy