Anasayfa / Uncategorized / Google Plus Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Google Plus Hesap Silme Nasıl Yapılır?

google plus hesabı nasıl silinirGoogle+ (Plus) hesabının silinmesiyle ilgili detaylı bilgi…

Google, bundan birkaç yıl önce sosyal medya rekabetine katılarak Facebook ve Twitter gibi devlere rakip olmasını umduğu bir hizmetini kullanıma sundu. İsim konusunda oldukça eleştirilen ve yapısı itibariyle diğer sitelerden farklı olsa da kullanıcıları kendine çekmeyi bir türlü başaramayan Google+ sıradan bir sosyal ağ olarak köşede yerini aldı. Ciddi kullanıcı sayılarına ulaşan Google+ aktif kullanıcı sayısı denilince hayli geride kaldı. Sizler de bir dönem hevesle açtığınız profilinizi kalıcı olarak silmek isteyebilirsiniz.

Google Plus hesabını silmek oldukça kolay, Google bunu yapmak isteyenler için özel bir sayfa bile geliştirmiş. Bu işlemin detaylarından ve nasıl yapılabileceğinden bahsedelim… Öncelikle önünüzde iki seçenek var. İlk olarak tüm Google hesabınızı silebilirsiniz. Biliyorsunuz Google, tek hesap tüm Google hizmetiyle bütün servislerini tek hesapta toplamıştı. Google hesabınızı sildiğinizde Google Plus üyeliğiniz de silinmiş oluyor. Eğer “Google hesabım kalsın sadece Google Plus’u kapatayım” derseniz bu da mümkün.

Google Plus hesabım Google hesabımla birlikte komple kapatılsın diyorsanız tıklayın: Google Hesap Silme Nasıl Yapılır? Profilinizi kapattıktan / sildikten sonra içeriklerinizin tamamen silineceğini ve geri alamayacağınızı unutmayın.

Google Plus Hesabı Nasıl Silinir?

  • Hesap silme linkine tıklayın: http://plus.google.com/downgrade
  • Hesabınıza mail ve şifre bilgilerinizle giriş yapın.
  • Google+ profilinizi silin” başlıklı sayfada gerekli seçenekleri işaretleyin.
  • Sayfanın en altında yer alan “Sil” butonuna tıklayın.
  • Google+ Hesabınızı başarıyla sildiniz” sayfasında isterseniz geri bildirim gönderebilirsiniz.

Kapatılan Hesabı Yeniden Aktifleştirmek

Plus hesabının kapatılması işlemi tamamlandı. Postlarınız vb. tüm içerikleriniz de geri dönüşümsüz olarak silindi. Google Plus hesabınızı tekrar kayıt etmek isterseniz yine aynı Google hesabını kullanarak yapabilirsiniz.
Plus hesabını aktifleştirmek için linke tıklayın: https://plus.google.com/discover
Sol menüden “Google+ ürününe katılın” seçeneğine tıklayın ve bir hesap oluşturun.


Birde Buna Bak

pubg vac ban yedim ne yapmalıyım, mobil ve masaüstü oyundan atıldım

PUBG VAC Ban Yedim Ne Yapmalıyım?

PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG), ortalama üstü fiyatıyla 30 milyon satış adedine ulaşan survival oyunu. Piyasadaki bütün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir