Anasayfa / Uncategorized / Donanım Haber Hesap Kapatma Nasıl Yapılır?

Donanım Haber Hesap Kapatma Nasıl Yapılır?

donanım haberDonanım Haber yada kısa adıyla DH, sıcak fırsatlar, konu dışı, donanım gibi bölümleriyle ünlenmiş, Türkiye’nin ilk forum sitelerinden birisi. Oldukça kalabalık bir grubu bünyesinde barındıran ve milyonlarca mesajın bulunduğu site üyelikle çalışıyor. Bu üyelikle forum içinde arkadaş ekleyebilir, insanlara mesaj gönderebilir, yardım konuları açabilir ve mevcut tartışmalara katılabilirsiniz. İnternetten aradığımız soruların birçoğunun yanıtı bu sitede mevcuttur.

Geçmişte açtığınız üyeliğinizi sonlandırmak da isteyebilirsiniz. Ancak forum yönetimi böyle bir şeye izin vermiyor. Yani sosyal medya sitelerinde olduğu gibi hesabınızı silemiyorsunuz. Bunun yerine hesabınızın banlanmasını yani forumdan uzaklaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Bu işlemde üyeliğe erişiminiz oluyor ancak mesaj gönderme gibi özellikler sınırlanıyor. Ayrıca üyeliğe ait bilgileriniz de silinmiyor.

Donanım Haber hesabını silmek yada kapatmak söz konusu değil, bunun yerine yönetimle iletişim kurarak hesabınızı banlatabilirsiniz: https://forum.donanimhaber.com/support_create.asp?

Yukarıdaki adreste bulunan konu başlığı ve mesaj bölümlerini eksiksiz ve anlaşılır şekilde doldurup yönetime gönderin.
Hesabınız gerekçe ne olursa olsun kapatılacaktır.
Moderatörlerden birinin yaptığı açıklamaya göre hesap silme işlemi sadece belli durumlarda yapılıyor. Adli v.b. durumlarda yönetimle hesabınızın silinmesi için iletişime geçebilirsiniz.

Örnek bir hesap kapatma iletisi: “… yılında açmış olduğum Donanım Haber üyeliğimi ….. gerekçesiyle kullanmamaya karar verdim. Üyeliğimin en kısa sürede iptal edilmesini rica ediyorum, iyi çalışmalar.


Birde Buna Bak

Ebay Hesabı Nasıl Kapatılır? [2019]

Ebay, 1995 yılında kurulun online alışveriş sitesidir. Bu sitede dünyanın her yerinden insanlar istedikleri ürünü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir