Anasayfa / Uncategorized / Godaddy Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Godaddy Hesap Silme Nasıl Yapılır?

godaddy danica kirkpatrickGodaddy, ABD merkezli bir alan adı kayıt firmasıdır. 1999 yılında kurulan Godaddy dünyanın en çok tercih edilen alan adı kayıt firmalarından biridir. Ülkemizde ve dünyada tv reklamları dahil pek çok alanda tanıtımlarıyla adını duyurmayı başaran Godaddy kampanyalarıyla da insanları kendine çekmeyi başarmaktadır. Ortalamanın çok altında fiyatlar belirleyerek akla gelen ilk adres olmayı başaran site üyelik sistemiyle çalışıyor. Mail adresinizle kayıt olduğunuz siteye giriş yaparak alan adı ve hosting kaydı yapabilirsiniz.

Peki godaddy hesabı nasıl silinir? Öncelikle belirtmeliyim ki bunun için yapılmış özel bir sayfa veya açıklama yok. Godaddy hesabını kapatmak ve silmek isteyenler için yeterli bilgiyi sunmamış. Ancak yine de bazı bilgiler mevcut. Örneğin üyelik kapatılsa bile verilerin (kart bilgileri, mail, şifre gibi) veritabanından silinmeyebileceği belirtilmiş. Bunun nedeni yasal yükümlülükler imiş.

Godaddy hesabını silmenin iki yolu var. İlki hesaba giriş yapmamak. Evet, bu firma giriş yapılmayan hesapları belli bir süre sonra otomatik olarak siliyor. Eğer profilinizde kayıtlı bir domain veya hosting hizmeti yoksa Godaddy sitesine giriş yapmayı bırakarak hesabınızın ortadan kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.

Hesap silmenin diğer yolu ise müşteri hizmetleriyle görüşmek. Godaddy’nin Türkiye için iletişim numarası: 0 850 766 14 90. Hafta içi her gün saat 9-19 arası telefonla arayarak hesabınızın kapatılmasını isteyebilirsiniz.


Birde Buna Bak

pubg vac ban yedim ne yapmalıyım, mobil ve masaüstü oyundan atıldım

PUBG VAC Ban Yedim Ne Yapmalıyım?

PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG), ortalama üstü fiyatıyla 30 milyon satış adedine ulaşan survival oyunu. Piyasadaki bütün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir