Anasayfa / Uncategorized / R10 Sitesine Nasıl Üye Olunur? | r10 Davetiyesi

R10 Sitesine Nasıl Üye Olunur? | r10 Davetiyesi

r10R10.net sitesi, Mustafa Mert Öğüt tarafından 2005 yılında kurulun, Türkiye’nin en köklü webmaster forumudur. Bu foruma işlerini internette yürüten herkes üye olup bilgi paylaşımı ve ticaret yapabilmektedir.

Adsense, Adwords, WordPress, SEO, Youtube, Makale Alım Satım, Domain ve E-Ticaret gibi alanlarda bilgili insanların bulunduğu ve yüksek ticaret hacmine sahip kaliteli bir forum sitesi. Eğer internetten para kazanmak, bilgili bir arkadaş çevresi edinmek, yardım almak ve benzeri konularla ilgileniyorsanız r10 sitesi tam size göre…

Birkaç yıl önce yönetim verilerin yedeğini almayı unutmuş ve site birçok önemki bilgi konusunu kaybetmişti. Buna rağmen site kendini çok kısa sürede toparladı ve yönetim tamamen değişti. Ardından tasarımsal değişikliğe gidilerek modern bir arayüze sahip olan r10.net hizmete ara vermeden devam ediyor.

R10 Sitesine Nasıl Üye Olunur?

Meşhur bir site, anlık olarak aktif binlerce üyesi var. Hal böyle olunca ticaret yapmak, bir şeyler alıp satmak isteyen herkes bu siteye üye olmak istiyor. Ancak r10 sitesi, kalitesini korumak maksadıyla sadece davetiye yöntemiyle üye alıyor.

Türkiye’de dolandırıcılarla ve foruma katkı sağlayamayacak üyelerle baş etmek mümkün değil. Bir webmaster forumunda üyeliklerin herkese açık olması demek tıpkı youtube gibi platformu en fazla 15 yaşında çocukların zapetetmesi demektir. Bu nedenle kaliteyi korumanın yolu davetiye sisteminden geçiyor.

Davetiye sistemi daha çok üye değil kaliteli üye isteyen r10 sitesinin doğru bir tercihidir.

r10 Davetiyesi Nasıl Alınır?

Foruma üye olabilmek için gerçek bir webmaster geçmişine ihtiyacınız vardır. Aktif bir websitesi, alan adı uzantılı mail adresi, internet referansları gibi… Tüm bunlara sahipseniz r10 yönetiminden davetiye isteyebilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için şu sayfayı ziyaret edin: r10 Davetiye

Yönetim sizi siteye uygun görürse ücretsiz davetiyenizi gönderecek ve bir link aracılığıyla siteye üye olabileceksiniz.

Söz konusu davetiye tamamen ücretsizdir ve yönetim sizden davetiye karşılığında herhangi bir ücret talep etmez. İnternette gördüğünüz satılık r10 davetiyeleri üyelerin kendi sahip oldukları davetiyelerdir. Üye olmak isteyen kullanıcılara para karşılığında davetiye satışı (üyeler tarafından) yapılır. Yönetim davetiye satışını onaylamamaktadır.

Ücretsiz r10 Davetiyesi

Ben bu forumun uzun süredir üyesiyim ve 1 davetiye hakkım var. Bu davetiyeyi ihtiyacı olan birine ücretsiz olarak vermek istiyorum. Eğer internette ticaret yapıyorsanız ve gerekli kriterleri sağladığınız halde davetiye alamıyorsanız iletişim bölümünden bana bilgilerinizi gönderin ve davetiye isteyin. Bana tanınan bu hakkı bir kişiye verip foruma üye olmasını sağlayabilirim.


Birde Buna Bak

Ebay Hesabı Nasıl Kapatılır? [2019]

Ebay, 1995 yılında kurulun online alışveriş sitesidir. Bu sitede dünyanın her yerinden insanlar istedikleri ürünü …

1 yorum

  1. Hocam ben davetiye kodunu alabilirmiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir