Anasayfa / Uncategorized / WordPress Film Teması | En İyi WordPress Film Temaları Listesi

WordPress Film Teması | En İyi WordPress Film Temaları Listesi

wordpress film temasıTürkçe wordpress film temaları arşivine bakıyorsunuz. Sık sık güncellenecek olan bu sayfayı ziyaret ederek kendi zevkinize uygun bir wordpress film teması bulabilirsiniz.

Film izliyor musunuz? Yada film sitesi mi yönetiyorsunuz? WordPress bu iş için ideal bir sistemdir. Hosting ve alan adınızı aldınız, sosyal medya hesaplarını da açtığınıza göre geriye sadece kullanıcıların seveceği güzel bir tema bulmak kalıyor.

Film teması bulmak zor, bu alana özel tasarım fazla yok ama merak etmeyin tamamını sizler için bulup derledim. Konudaki wordpress temalarının çoğu ücretli, ancak hiçbiri satın aldığınıza pişman edecek tasarımlar değil. Ayrıca tamamen ücretsiz bir wordpress teması arıyorsanız daha önce yazdığım şu konuya göz atabilirsiniz: WordPress Film Teması (Ücretsiz)

Keremiya v5 WordPress Film Teması

Keremiya v5 WordPress Film Teması
Keremiya v5

Piyasayı kasıp kavuran ve geçmişte yaptığı temalarla film teması denilince akla gelen ilk isim olan Keremiya’nın v5 isimli yeni teması. Hızlı, yönetim paneline sahip, responsive ve gelişmiş ayarlarıyla kolaylıkla film eklenebilen oldukça modern bir tema. İndirmek ve detaylı özelliklerini görüntülemek için şu adrese gözatabilirsiniz:

https://www.keremiya.com/urun/keremiya-v5/

Keremiya v4 WordPress Film Teması

keremiya v4 wordpress film teması
keremiya v4

Film sitesi açanların ilk tercihi, hatta belgesel ve video açanların bile tercih ettiği, yurtdışında bile satış yapma becerisi olan eşsiz bir wordpress film teması. Hızlı ve kolay kullanımıyla film sitesi açacak olanları işini rahatlıkla görecektir. Tek eksiği responsive olmaması.

https://www.keremiya.com/urun/keremiya-v4/

Rizty WordPress Film Teması

ritzy wordpress film teması
ritzy

Projewp tarafından tasarlanan oldukça hızlı ve reponsive wordpress teması. Yönetim paneli da bulunan temayı daha detaylı incelemek ve indirmek için aşağıdaki adrese gözatabilirsiniz.

http://www.projewp.com/ritzy-wordpress-film-temasi.html

WordPress Film Teması

Tema Fabrika wordpress film teması
Tema Fabrika wordpress film teması

Yapımcısının isim vermediği temanın adı direk bu şekilde geçiyor. Harika bir yönetim paneli, modern görünümü, responsive tasarımı ve yanında hediye edilen 3 farklı film botu ile listede öne çıkan film temalarından birisi.

http://www.temafabrika.com/wordpress-responsive-film-temasi.html

Movifox WordPress Film Teması

movifox wordpress film teması
movifox

Sade ve hızlı tasarımıyla öne çıkan tasarım tamamen kullanıcı odaklık kodlanmış. GTMetrix sonucu oldukça başarılı olan temayı r10 sitesi üzerinden inceleyebilir ve indirebilirsiniz.

https://goo.gl/JwCkDL

TheWP v2 WordPress Film Teması

thewp v2 film tema
thewp v2

Tamamen Türkçe, responsive tasarımı, seo uyumlu ve özel üyelik sistemiyle film sitesi açacak olanları ilk tercihlerinden. Kolay yönetim paneline de sahip olan temayı indirmek ve incelemek için aşağıdaki adrese göz atabilirsiniz.

https://www.thewp.com.tr/temalarimiz/thewp-wordpress-film-temasi-v2

Ayesoft v5 WordPress Film Teması

ayesoft v5
ayesoft v5

Ayesoft firması tarafından geliştirilen oldukça sade, hızlı ve kullanışlı film teması. GTMetrix ve Pagespeed Insight skorları oldukça yüksek olan tema tamamen responsive olarak tasarlanmış.

https://www.ayesoft.net/tema/ayesoft-film-v5

WPT Promovie Film Teması

WPT Promovie
WPT Promovie

WPTemaları tarafından geliştirilen oldukça hızlı bir film teması. Responsive tasarım, hazır reklam alanları, sınırsız renk seçeneği ve tema ayarları paneliyle öne çıkan temayı mutlaka inceleyin.

https://www.wptemalari.net/temalar/wpt-promovie-film-temasi

Tahamata v5 WordPress Film Teması

tahamata v5
tahamata v5

Yapımcısının ücretsiz kurulumunu da yaptığı Tahamata v5 teması tamamen responsive bir tasarıma sahip. Yönetim paneli de bulunan temada oyuncu, yönetmen gibi özel kişilerin biyografilerini de girebiliyorsunuz. Reklam yerleşimleri hazır olan bu hızlı temaya sahip olmak için linkteki siteyi inceleyebilirsiniz.

https://goo.gl/JKoe2S

Emek WordPress Film Teması

emek wordpress film teması
emek wordpress film teması

Safir Tema tarafından geliştirilen, hızlı, seo uyumlu, html5 valid wordpress teması. Yönetim paneli de bulunan tema entegre ajax üyelik sistemi ve bot hediyesiyle birlikte geliyor.

http://safirtema.com/temalar/emek-wordpress-film-temasi-bot-hediyeli/

FilmX WordPress Film Teması

filmx
filmx

Tema Kafa tarafından geliştirilen ve oldukça hızlı bir başka wordpress film teması. Alışılageldik film temalarının aksine kendine has çizgileri olan bu temanın en çok hoşuma giden yanı bir slider’a sahip olması. Temayı satın almak ve daha fazla incelemek için alttaki adresi ziyaret edin.

https://www.temakafa.com/9-filmx-wordpress-film-temasi.html

Newzone WordPress Film Teması

Mayis Haciyev tarafından geliştirilen ve WMAracı sitesinde satışa sunulan responsive, seo uyumlu film teması.

https://wmaraci.com/forum/wordpress-tema-satisi/newzone-wordpress-film-temasi-475585.html

Filmzone HD WordPress Film Teması

Yine Mayis Haciyev’in geliştirdiği kullanışlı bir wordpress teması. Hızlı, yönetim paneline sahip ve responsive bir tema.

https://wmaraci.com/forum/wordpress-tema-satisi/filmzonehd-wordpress-film-temasina-indirim-aksiyasi-temanin-gunceli-icin-iletisime-kecin-446508.html

WordPress Ücretsiz Film Teması

Bikin websitesinin geliştirdiği ve tamamen ücretsiz dağıtılan bir film teması. Sadece, responsive ve seo uyumlu bu temayı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

ücretsiz bedava wordpress film teması
ücretsiz bedava wordpress film teması

https://www.isa.gen.tr/2017/10/wordpress-film-temasi.html

Wordpress film temalarını bu sayfa üzerinden yayınlamaya devam edeceğim. En yeni temalardan haberdar olmak için bu konuyu yer imlerinize ekleyerek sık sık ziyaret edin.

Listedeki temaların tamamı hali hazırda satışta olan ve yapımcılarının kullanıcılara destek verdiği temalardır. Piyasada OZmovie ve Basizle gibi temalarda mevcuttu ancak bu temalara sunulan destek kesildiğinden kullanılmasını da tavsiye etmiyorum.


Birde Buna Bak

pubg vac ban yedim ne yapmalıyım, mobil ve masaüstü oyundan atıldım

PUBG VAC Ban Yedim Ne Yapmalıyım?

PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG), ortalama üstü fiyatıyla 30 milyon satış adedine ulaşan survival oyunu. Piyasadaki bütün …

1 yorum

  1. ben the wp yapımcısını çok beğeniyorum tasarım ve hız açısından sonderece iyiler. Tavsiye ederim. Haber temalarıda çok kaliteli biraz pahalı ama olacak o kadar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir