Anasayfa / Uncategorized / WordPress Film Teması (Ücretsiz)

WordPress Film Teması (Ücretsiz)

wordpress film temasıWordPress, film siteleri için oldukça uygun bir altyapı sağlayıcı. Bunun bilincinde olan girişimciler de film sitesi kurmak istediklerinde wordpress’i tercih ediyorlar. Peki wordpress film teması nereden bulunur?

Türkçe wordpress film temaları piyasada bolca bulunuyor. Fakat ücretsiz wordpress film teması henüz göremediğim için araştırmaya koyuldum ve tamamen ücretsiz ve oldukça kullanışlı bir tema buldum, bunu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bikin isimli yabancı bir firma tarafından tamamen ücretsiz dağıtılan bu film teması oldukça sade ve günümüz standartlarını karşılayan bir yapıya sahip. Demo siteyi incelediğinizde kullanıcı odaklı bir tema olduğunu fark edeceksiniz. Yazının ilerleyen kısımlarında tema özelliklerini, indirme ve önizleme linklerini bulabilirsiniz.

Bikin WordPress Film Teması Özellikleri

  • Responsive & Bootstrap Tasarım
  • Film Veritabanı
  • Sade ve Minimalist Tasarım
  • SEO Uyumlu
  • %96 Pagespeed Puanı

Sayfa hızı oldukça yüksek olan ve yapısı itibariyle yalnızca film video içerikleri değil film incelemeleri de yayınlamaya müsait olan wordpress film temasını aşağıda linkten indirebilirsiniz.

[İncele ##eye##]    [İndir ##download##]


Birde Buna Bak

pubg vac ban yedim ne yapmalıyım, mobil ve masaüstü oyundan atıldım

PUBG VAC Ban Yedim Ne Yapmalıyım?

PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG), ortalama üstü fiyatıyla 30 milyon satış adedine ulaşan survival oyunu. Piyasadaki bütün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir