Anasayfa / Uncategorized / Windows 10 Single Language İndir | 32 – 64 Bit Türkçe

Windows 10 Single Language İndir | 32 – 64 Bit Türkçe

windows 10 single language indirSingle Language Nedir? Windows 10 single language, Windows’un yalnızca bir dilde çalıştırılabilmesi anlamına gelir yani bilgisayara yeni bir dil paketi ekleyemezsiniz demektir. Örneğin Windows 10’un Single Language paketini İngilizce olarak satın alırsanız, Windows’un tüm işlevlerini yerine getirir ancak İngilizce’den başka herhangi bir dil ekleyemezsiniz.

Single Language genellikle ev kullanıcılarının tercih ettiği ve Windows 10 Pro sürümüne göre pek çok “gereksiz” özelliklikten arındırılmış sürümdür. Bu sürümü bilgisayar satıcıları tercih eder. İnternetten indirme imkanız da vardır. Windows 10 Single Language’yi indirme için anlatıma göz atabilirsiniz.

Windows 10 Single Language Nasıl İndirilir?

İlk olarak şu adrese gidin ve Windows ISO Downloader aracını indirin: Windows ISO Downloader

Programı açıp sağ menüden Windows 10‘u ve hemen ardından Sürüm Seçin bölümünden Single Language son sürümünü seçin.

Mavi renkli Onayla butonuna tıklayıp biraz bekleyin ve Ürün dilini seçip onaylayın.

Biraz bekledikten sonra açılan sayfada 64 bit yada 32 bit hangi sürümü indirecekseniz seçin ve indirme işlemine başlayın.

Windows 10 Single Language indirme işlemi internet bağlantı hızınıza göre değişiklik gösterecektir. İndirdiğiniz ISO dosyasını USB belleğe yazdırmak isterseniz şu yazıya göz atabilirsiniz: Windows 10 Kurulum USB’si Hazırlama | ISO’yu USB Belleğe Yazdırma


Birde Buna Bak

pubg vac ban yedim ne yapmalıyım, mobil ve masaüstü oyundan atıldım

PUBG VAC Ban Yedim Ne Yapmalıyım?

PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG), ortalama üstü fiyatıyla 30 milyon satış adedine ulaşan survival oyunu. Piyasadaki bütün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir