Anasayfa / Uncategorized / Twitter’da Takibe Alanlara Otomatik Mesaj Gönderme

Twitter’da Takibe Alanlara Otomatik Mesaj Gönderme

Twitter'da Takibe Alanlara Otomatik Mesaj GöndermeTwitter’da takibe alanlara otomatik dm nasıl gönderilir, twitter takipçilerine otomatik mesaj gönderme siteleri nelerdir, detaylı anlatım.

Twitter hemen her kesimden insanı içinde barındıran dünyanın en yaygın sosyal medya sitelerinden biri. Mikro blog sitesi olarak da bilinen twitter’da herkes üye olarak düşüncelerini paylaşabiliyorlar. Yasalara aykırı hareket edilmediği sürece her konuda istediğinizi yazmakta özgürsünüz.

Ünlüler, sosyal medya fenomenleri, youtuberlar, siyasiler gibi hemen herkes Twitter kullanıyor. Gündelik gelişmeleri buradan paylaşıp takipçileriyle iletişim kuruyor.

Büyük yani bol takipçisi olan twitter hesabıysa çok iş yapabilir. Bu twitter hesapların web sitelerinizin, ürünlerinizin veya bir başkasına ait ürünlerin reklamını alarak para bile kazanabilirsiniz.

Twitter’da Takip Edenlere Otomatik Mesaj (DM) Gönderme

Bu büyük sosyal ağda takip ettiğiniz biri tarafından size anında mesaj gönderildiğini fark etmişsiniz. Herkes olmasa da çoğu hesap takip edenlere dm denilen direct message yani özel mesaj gönderir. Bu mesajı binlerce takipçiye tek tek göndermek mümkün değildir. Bunu sizin yerinize otomatik olarak yapan siteler, scriptler var.

Yalnız bu sitelerin birçoğu zaman zaman aksaklıklar yaşıyor. Twitter sürekli güncelleme yaparak otomatik dm özelliğini kullanılmaz hale getiriyor. O nedenle bazı servisler bir süreliğine çalışmaz hale gelebiliyor. Bu siteleri ara sıra ziyaret ederek tekrar çalışıp çalışmadığına bakabilirsiniz. Birçoğu kısa sürede kendini yenileyerek otomatik dm özelliğini tekrar aktifleştiriyor.

Kendi tespit ettiğim birkaç siteyi sizinle paylaşmak istiyorum. Bu siteler sayesinde twitter’da sizi takip edenlere otomatik mesaj gönderebilirsiniz. Bu sitelerden bazılar siz denediğiniz anda çalışmıyor olabilir. Tüm siteleri tek tek deneyin. Eğer hiçbirinden sonuç alamazsanız yorum yaparak bildirin, yeni siteleri ekleyelim.

Statusbrew (https://app.statusbrew.com/)

Bu site tamamen ücretsiz hizmet veren bir site ve sizin takibe alanlara otomatik mesaj göndermenizi sağlıyor. Siteye twitter hesabınızla giriş yapın, uygulama izinlerini verin, daha sonra sizden istenen id, password bilgilerini de girdikten sonra mail adresinizi doğrulayın. Daha sonra siteye dönüş yapıp sol menüden pusula işaretiyle gösterilmiş olan “Compass” seçeneğini tıklayın. Bu sayfada Welcome DM sekmesini açın ve uygun alanları doldurun. Ayarları kaydettikten sonra sizin twitter yeni takipçilerinize otomatik mesaj gönderilecek.

App Unfollowers (https://appunfollowers.com/)

Bu sitenin adı sizi yanıltmasın, daha çok sizin takip ettiğiniz ama sizi takip etmeyenleri tespit etmeye yarıyor ama otomatik dm özelliği de bulunuyor. Yukarıdaki adresten siteyi girip yapın ve sol menüden Sign in twitter butonuna tıklayın. Uygulamaya izin verdikten sonra tekrar siteye dönün ve yine sol menüden Automated DM seçeneğini seçin. Buradaki kutucuğa sizi takip edenlere ne yazmak istiyorsanız onu yazarak Save and Go butonuna tıklayın. Bunda sonran twitter’da sizi takip edenlere otomatik olarak mesaj gönderebileceksiniz.

Crowdfire (https://web.crowdfireapp.com)

Bu sitenin mobil uygulaması da var. Siteyi açtıktan sonra sağ üst köşedeki kırmızı Giriş Yap butonuna tıklayın. Twitter’la Giriş Yap butonuna tıklayın ve uygulamaya izin verin. Ana sayfaya yönlendirileceksiniz. Burada uygulama sizinle sohbet edip ne yapmak istediğinizi anlamaya çalışacaktır. Sol alt köşedeki menü işaretine tıklayıp “Twitter Growth Features” seçeneğini seçin ve ayarlara ulaşın. Bu sayfada Otomatik DM sekmesini açıp takiplerinize göndereceğiniz mesajı yazın ve kaydedin.

Önemli not: Bu servisler twitter’in politika güncellemeleri nedeniyle hizmet dışı kalabilirler. O nedenle ayın birkaç günü hizmet veremeyebilirler. Siteler çalışmaz durumdaysa birkaç gün sonra tekrar ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazı sürekli güncellenecek ve yeni siteler eklenecektir. Sitemizi yer imleriniz kaydedin ve sık sık ziyaret ederek en yeni oto dm sitelerini öğrenin.


Birde Buna Bak

pubg vac ban yedim ne yapmalıyım, mobil ve masaüstü oyundan atıldım

PUBG VAC Ban Yedim Ne Yapmalıyım?

PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG), ortalama üstü fiyatıyla 30 milyon satış adedine ulaşan survival oyunu. Piyasadaki bütün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir