Anasayfa / Uncategorized / Twitter Hesap Silme Nasıl Yapılır? [2019]

Twitter Hesap Silme Nasıl Yapılır? [2019]

twitter hesap silmeTwitter hesabı nasıl silinir? Twitter hesap silme linki ve yöntemi….

Twitter, ülkemizde en çok kullanılan sosyal medya sitelerinden biri. Pratik kullanımı nedeniyle herkes tarafından seviliyor. Üstelik istediğiniz kişiyle direk temas kurabiliyorsunuz. Hatta ülke gündemi bile twitter’da atılan twitlere göre belirleniyor. Fakat twitter hesabını silmek isteyenler de yok değil. Bu ortamdan ayrılmak ve hesabınızı kalıcı olarak silmek istiyorsanız yazımızdan faydalanabilirsiniz. Hesabınızı kalıcı olarak devre dışı bırakmak hakkındaki bilgileri de okumayı ihmal etmeyin.

Twitter Hesabını Silmek Hakkında

Aslında twitter hesabını kapatmak ve silmek arasında fark yok. Twitter, tek bir sayfadan hesabınızı hem kapatmanıza hem de silmenize olanak sağlıyor. Hesabını kapatmak isteyenler 30 gün içinde yeniden giriş yapmazlarsa hesapları silinmiş oluyor. Yani bu durumda hesabınızı silmek istiyorsanız 30 gün boyunca giriş yapmamak durumundasınız. Aksi takdirde hesabınız yeniden açılacaktır ve geçirdiğiniz süre boşa gidecektir.

Diğer bilimesi gereken bir durumsa kullanıcı adınız twitter hesabınız silindikten sonra yeniden alınamaz. Yani sevdiğiniz bir kullanıcı adınız varsa hesabı kalıcı olarak silmeden önce değiştirmenizde fayda var.

Twitter Hesabı Nasıl Silinir?

Twitter hesap silme linkini açın:

https://twitter.com/settings/accounts/confirm_deactivation

Bu bir elveda mı? başlıklı sayfada Hesabını devre dışı bırak butonuna tıklayın.

Twitter hesap silme
twitter hesabı silme

Daha sonra hesabınızın şifresini de girip işlemi tamamlayın. Artık twitter hesabınız kapatılmış oldu. Tüm fotoğraf, twit ve diğer kayıtların silinmesi 30 gün sürecek, bu süre boyunca hesaba giriş yapmamalısınız. Mobil Android ve iPhone cihazınızın tarayıcısından da aynı işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.


Birde Buna Bak

pubg vac ban yedim ne yapmalıyım, mobil ve masaüstü oyundan atıldım

PUBG VAC Ban Yedim Ne Yapmalıyım?

PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG), ortalama üstü fiyatıyla 30 milyon satış adedine ulaşan survival oyunu. Piyasadaki bütün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir