Anasayfa / Uncategorized / İnstagram Fotoğraf İndirme | Instagram fotoları bilgisayara indir

İnstagram Fotoğraf İndirme | Instagram fotoları bilgisayara indir

instagram fotoğraf indirİnstagram Fotoğraf İndirme | Instagram fotoları bilgisayara nasıl indirilir?: Instagram fotoğraf indirmek isteyenler için ayrıntılı rehber. Aşağıda anlatılan yöntemi uygularak istediğiniz instagram fotoğrafını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Instagram masaüstünde insanları inanılmaz kısıtlayan bir site. Fotoğraf yükleyemiyorsunuz, fotoğraf indiremiyorsunuz, masaüstünde instagram kullanmak insanlara çok anlamsız geliyor. Bu kısıtlamaları aşmanın yolları da var tabii. Daha önce instagram’a bilgisayardan fotoğraf yüklemeyi anlatmıştım: Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme | Instagram Foto Atma

Şimdi ise instagram fotoğraflarını bilgisayara nasıl kaydedip indirebileceğinizi göstermek istiyorum. Bu yöntem sayesinde beğendiğiniz instagram fotoğraflarını dilediğiniz zaman dilediğiniz tarayıcıda indirebilirsiniz. Üstelik bu işlemi hiçbir fotoğrafa gereksinim duymadan yapabileceksiniz. Instagram programsız foto indirme için okumaya devam edin.

Instagram Fotoğrafları Bilgisayara Nasıl İndirilir?

İlk olarak masaüstü pc cihazınızdan Instagram hesabınızı girin ve indirmek istediğiniz fotoğrafın bulunduğu sayfayı açın.

Resme sağ tıklayıp “Sayfa Kaynağını Görüntüle” seçin.

instagram foto indir kaydet

Açılan sayfada CTRL+F tuşlarına aynı anda basarak arama özelliğini açın. Arama çubuğuna og:image yazın.

instagram resimleri indir

Kırmızı ile işaretlenen link fotoğrafınızın linkidir. Bu adresi kopyalayıp tarayıcınızda açarak bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Resim sayfasındayken “Resmi farklı kaydet” demeniz yeterli.

Instagram fotoğraf indirme ve kaydetme işte bu kadar kolay. Sizler de istediğiniz instagram fotoğrafınız bilgisayarınıza indirmekte özgürsünüz. Üstelik hiçbir kalite kaybı olmadan.


Birde Buna Bak

pubg vac ban yedim ne yapmalıyım, mobil ve masaüstü oyundan atıldım

PUBG VAC Ban Yedim Ne Yapmalıyım?

PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG), ortalama üstü fiyatıyla 30 milyon satış adedine ulaşan survival oyunu. Piyasadaki bütün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir