Anasayfa / Uncategorized / “Bu sayfa kullanıcı adı almaya uygun değil.” Facebook

“Bu sayfa kullanıcı adı almaya uygun değil.” Facebook

Bu sayfa kullanıcı adı almaya uygun değilBir facebook sayfası oluşturmaya çalışıyorsunuz ama kullanıcı adı alamıyor musunuz? “Bu sayfa kullanıcı adı almaya uygun değil.” hatası ne anlama geliyor? Nasıl çözülür gelin birlikte bakalım.

Öncelikle bir facebook sayfası oluşturmak ve bu sayfaya bir id yani kullanıcı adı alacaksanız bunun bazı şartlar var. Facebook öyle her isteyene kullanıcı adı vermiyor? Öyle olsaydı herkes sayfayı açtığı anda kullanıcı adlarının hepsini tutar kimseye de bir şey bırakmazdı.

Facebook sayfanıza kullanıcı adı almaya çalışırken “Bu sayfa kullanıcı adı almaya uygun değil” hatası alıyorsanız bu genellikle sayfanın şartlarına yerine getirememesinden kaynaklanır.

Bu şartları az çok biliyorsunuzdur, şu kadar beğenin olacak v.s. Ben bunlardan bahsetmeyeceğim, bu sorunu nasıl aşabileceğinizle ilgili 2 taktik vereceğim.

“Bu sayfa kullanıcı adı almaya uygun değil.” Hatası Nasıl Çözülür?

Facebook sayfanıza kullanıcı adını kısa sürede almak istiyorsanız yapmanız gerekenlerden ilki daha önce hiç facebook sayfası için kullanıcı adı almamış (mümkünse hiç facebook sayfası açmamış) temiz ve onaylı bir facebook hesabı açmak/bulmak olsun. Bu hesapla facebook sayfası oluşturun ve almak istediğiniz kullanıcı adını alın. Facebook sayfa kullanıcı adını alırken sizden herhangi bir şart istemeyecektir.

Facebook, bir profilde oluşturulan ilk sayfaya kullanıcı adı almak istediğinizde buna izin veriyor. Ancak ilk sayfa kullanıcı adı alıntıktan sonra tekrar almak isterseniz şartlar öne sürüyor. Ama bunu aşmanın yolu var.

Yukarıda yöntem biraz daha aciliyeti olan işler içindi. Çünkü bildiğiniz gibi kullanıcı adları marka bilinirliği açısından önemlidir. Diğer yöntemimiz ise biraz daha vakti olanlar için.

Facebook sayfanıza kolay yoldan kullanıcı adı almak için aktif bir facebook sayfanız olmalıdır. Bu sayfayı kimsenin beğenmesine gerek yok. Sadece sürekli paylaşım yapın. Resim, video, bağlantı, söz, durum ne olursa! Günde 1 tane paylaşım bile yapsanız yaklaşık 10 gün içinde facebook size sayfanız için kullanıcı adı alma hakkı veriyor.

Bu yöntemler benim bizzat tecrübe ettiğim ve kesinlikle işe yarayan facebook sayfaya kullanıcı adı alma yöntemleridir. Umarım sizin de işinize yararlar.

Hoşçakalın.


Birde Buna Bak

pubg vac ban yedim ne yapmalıyım, mobil ve masaüstü oyundan atıldım

PUBG VAC Ban Yedim Ne Yapmalıyım?

PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG), ortalama üstü fiyatıyla 30 milyon satış adedine ulaşan survival oyunu. Piyasadaki bütün …

3 yorumlar

  1. sayfada ne tür şeyler paylaşırsak daha kısa sürede kullanıcı adı alırız admin?

  2. Gerçekten doğru.Benim facebook hesabım 2009'dan beri var.O yüzden kabul etmiyodu demekk ki.Annemin facebook'undan girdim ve sayfaya girince hemen kullanıcı adı oluştur yazıyodu..ünkü annemin facebook'uyla sayfa açılmamıştı hemen kabul etti.Gerçekten çok saolun çok korkmuştum istediğim kullanıcı adını alıcaklar diye.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir