Anasayfa / Uncategorized / WordPress Ücretsiz Kişisel Blog Teması

WordPress Ücretsiz Kişisel Blog Teması

Ücretsiz Kişisel Blog Teması

WordPress kişisel blog tutmak için çok ideal bir sistem. Bolca kaynak bulabileceğiniz, hızlı ve pratik bir altyapı sistemi. Hal böyle olunca kişisel blog tutmak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri WordPress oluyor. WordPress’in tercih edilme sebeplerinden önemli bir tanesi de tema bolluğu. Dünyanın her yerinden tasarımcılar ve coderlar wordpress temaları çiziyor ve kodluyorlar. O temalardan bir tanesi de Magone Lite wordpress kişisel blog teması. Magone Lite, ücretli sürümünün bazı özellikleri kısılarak oluşturulmuş oldukça sade ve hızlı bir wordpress teması. Ücretsiz wordpress kişisel blog teması arıyorsanız Magone Lite tam sizin isteklerinize göre!

Bu temanın bir de Blogger versiyonu var. O daha önce yapılmış, Themeforest’ın en çok satılan temalarından birisi. Tasarlayan arkadaş tutulduğunu görünce bir de WordPress versiyonunu yapayım demiş. Daha sonra bu tasarımı daha geniş kitlelere ulaştırmak için lite versiyonunu yayınlamış. Bu versiyon kişisel blog tutacaklar için. Sade, hızlı ve işlevsel. Güle güle kullanın.

WordPress Kişisel Blog Teması Özellikleri

  • 100% Reponsive
  • SEO dostu, Schema ve micro data uyumlu
  • Popüler WordPress eklentilerine uygun optimizasyon
  • RTL desteği ve WordPress’in çeviri standartlarıyla uyumlu
  • Kategori veya etiket seçimine izin veren kayan slider
  • Otomatik resim boyutlandırma, youtube ve vimeo oto resim çekme
  • Açılır menü


Birde Buna Bak

pubg vac ban yedim ne yapmalıyım, mobil ve masaüstü oyundan atıldım

PUBG VAC Ban Yedim Ne Yapmalıyım?

PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG), ortalama üstü fiyatıyla 30 milyon satış adedine ulaşan survival oyunu. Piyasadaki bütün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir